Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠA PRIORITA

Predaj a prenájom nehnuteľnosti sa skladá z veľkého množstva činností, ktoré môžu byť náročné a to nielen na čas.

Zaslúžite si kompetentnú a komplexnú realitnú kanceláriu, ktorej dôverujete a ktorá dokáže pochopiť Váš zámer a predstavy.

Profesionálne a predovšetkým ľudsky Vám poskytneme komplexný realitný servis, ktorý bude viesť k úspešnému predaju/kúpe Vašej nehnuteľnosti. Každá nehnuteľnosť je jedinečná a vzácna. Nájdeme špecifikum tej Vašej a dáme ho vhodnou prezentáciou do popredia.

Bezplatné ocenenie

Realitný servis

Homestaging

3D virtuálna obhliadka

Právny servis

Najlepšia hypotéka na trhu

Daňové poradenstvo

BEZPLATNÉ OCENENIE NEHNUTEĽNOSTI

Správne nastavenie ceny predávanej nehnuteľnosti je kľúčom k úspešnému predaju nehnuteľnosti. Ak je cena nehnuteľnosti určená nesprávne, môžete buď prísť o značnú časť peňazí alebo naopak, budete zbytočne a veľmi dlho čakať na kupujúceho, ak je cena nadhodnotená.

Veľmi radi Vám preto poskytneme bezplatné ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti. Naši realitní makléri Vám prostredníctvom CMA vypracujú presnú cenovú analýzu.

V prípade záujmu nás kontaktujte.

REALITNÝ SERVIS

Na začiatku celého procesu by ste si mali zvážiť, komu zveríte predaj Vašej nehnuteľnosti a na partnera v tejto oblasti by ste mali klásť vysoké nároky.

Naša realitná kancelária Vám zaručí kvalitu, ľudský prístup a profesionalitu, presne ako napríklad vo Vašej obľúbenej reštaurácii, ktorú pravidelne navševujete práve kvôli tomu. Pre nás budete vždy prioritou a hlavným “hosťom”. Pracujeme efektívne v prospech Vás.

HOMESTAGING

Pri predaji nehnuteľnosti je veľmi dôležitý prvý dojem a ten urobíte iba raz. Preto na začiatku celého procesu upravíme a pripravíme Vašu nehnuteľnosť tak, aby vzbudila pozitívnu emóciu. Až potom pristúpime k samotnému fotografovaniu alebo 3D obhliadke.

3-D VIRTUÁLNA OBHLIADKA

Dnešná Covidová doba nás ešte viac presunula do virtuálneho priestoru. 3D virtuálna obhliadka je ideálnym spôsobom, ako kvalitne a autenticky odprezentovať ponúkanú nehnuteľnosť a zároveň ochrániť Vaše aj naše zdravie.

Výhody 3D obhliadky:

  • úspora času
  • bezpečnosť
  • maximálny komfort
  • presné priestorové zobrazenie vrátane dimnezií miestnosti

Právny servis

Kúpna zmluva je v podstate našim vysvedčením úspešného predaja.

Spolupracujeme s renomovanými právnikmi orientovanými primárne na právo v oblasti nehnuteľnosti. Spolu s nami sú pre Vás garantom úspešného ukončenia predaja Vašej nehnuteľnosti.

Najlepšia hypotéka na trhu

Kúpa nehnuteľnosti je vo väčšine prípadov podmienená hypotékou. Aby ste nemuseli nikam chodiť, naše hypotekárne centrum preverí Vaše možnosti a predstavy o financovaní Vášho vysnívaného domova. Nezáväzne Vám predstavíme viacero možností a vy si vyberiete tú, ktorá je pre Vás najprijateľnejšia. Spolupracujeme so všetkymi bankami na trhu, takže nemáte žiadne obmedzenia.

Daňové poradenstvo

Kúpa a predaj nehnuteľnosti nekončí získaním alebo zbavením sa Vašich vlastníckych práv. Po predaji/kúpe nehnuteľností Vám vysvetlíme si splniť Vašu povinnosť voči štátu v oblastí daní a poistného.

Domov pre mňa
P. Jílemnického 5106/9
955 01 Topoľčany
0915 366 574
Facebook Instagram
© 2021 domovpremna.sk