Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

2 izbový byt v tehlovom dome, na hranici Starého Mesta a nového centra Bratislavy

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovom dome vo výnimočnej lokalite – na hranici Starého Mesta a bratislavského downtownu, ktorý sa označuje aj ako nové centrum mesta. Vzhľadom na svoju polohu je výbornou investičnou príležitosťou. Je ideálny na dlhodobý prenájom, no je aj skvelou voľbou na bývanie pre tých, ktorí si radi užívajú mestský život a obľubujú atmosféru ako historických, tak aj moderných mestských štvrtí.

BYT
Byt sa nachádza na 3 poschodí bytového domu a je kompletne zrekonštruovaný (zmena dispozície, el. rozvody, voda aj odpad, internet – optická sieť, klimatizácia...). V rámci rekonštrukcie upravili aj dispozíciu tak, aby vyhovovala dnešným potrebám – súčasťou veľkej obývačky je aj kuchynská linka v tvare U s jedálenským sedením, kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi. Väčší a lepšie využiteľný priestor sa získal taktiež spojením kúpeľne s WC. V spálni je situovaná veľká vstavaná skriňa a miestnosť poskytuje dostatok priestoru aj na pracovný kút.
K bytu prislúcha pivnica ( 3,5 m2) v suteréne bytového domu.

BYTOVÝ DOM
Tehlová bytovka z 50-tych rokov 20. storočia prešla v rokoch 2019/2020 rekonštrukciou, ktorá zahŕňala zateplenie minerálnou vlnou a opravu balkónov. V nedávnej minulosti bola vymenená strešná krytina, čiastočne nové sú aj rozvody.

LOKALITA
Košická ulica ponúka všetky výhody bývania v centre mesta. Je to jedna z mála ulíc v Bratislave, ktorá má atmosféru skutočného mestského bulváru – s množstvom obchodov, reštaurácií a ďalších prevádzok v parteri, so širokými chodníkmi, pásmi zelene a pruhmi pre cyklistov. Má genia locci historickej mestskej štvrte s klasickými tehlovými bytovými domami, zároveň leží na hranici lokality moderného downtownu s výškovými budovami a zóny Nové Nivy s novou autobusovou stanicou a nákupným centrom.

NÁKLADY na bývanie: 170 € (2 osoby)
CENA nehnuteľnosti: 257 000 €
Byt je kúpou okamžite voľný

V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti až po jej protokolárne odovzdanie. Pri hypotekárnom financovaní vás prevedieme celým procesom a nájdeme pre vás optimálnu hypotéku.

V prípade záujmu neváhajte a kontaktujte ma, rada vám byt ukážem na osobnej obhliadke.

© Copyright DOMOV PRE MŇA s.r.o. – Inzerát vrátane fotografií je autorským dielom a majetkom spoločnosti DOMOV PRE MŇA s.r.o.
257 000 €

Základné informácie

StavKompletná rekonštrukcia
Počet izieb2
Užítková plocha59.5 m²
Cena za m²4 319 €
MestoBratislava II
Číslo ponuky: 2658
Erika Kuhnová
+421 903 592 384


Odoslať správu

Ďakujeme!

Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

2 izbový byt v tehlovom dome, na hranici Starého Mesta a nového centra Bratislavy
Bratislava-Ružinov
257 000 €
Predaj
2 izbový byt na začiatku Petržalky – po kompletnej rekonštrukcii, predáva sa zariadený
Bratislava-Petržalka
210 000 €
Predaj
Novostavba elegantného murovaného domu
Nitra
169 000 €
Predaj
Skvostná secesná vila v centre mesta
Topoľčany
Dohodou
Predaj
Domov pre mňa
P. Jílemnického 5106/9
955 01 Topoľčany
0915 366 574
Facebook Instagram
© 2021 domovpremna.sk